25. augustil juhtis Hiina peaminister Li Keqiang Pekingis valitsuse kohtumist Pekingis toimuva uuendamise ja majanduse ümberkorraldamise teemal. Kohtumisel osalesid üle 60 juhtivast Hiina tootjarühma asepresidendi Ma Kai, riigisekretäri, riiginõukogu peasekretär Yang Jing, riigisekretär Wang Yong, valitsuse ametnikud seotud ministeeriumidest ja komisjonidest ning juhid.
Premier Li järgnes viis ettepanekut, kuidas muuta ja uuendada Hiina tootmist. Need ettepanekud hõlmasid ettevõtete konkurentsivõime parandamist; tehnilise innovatsiooni ja intelligentse tootmise toetamine; haldussuutlikkuse tõstmine tööstusliitudelt ja tööstusharu võistluste järjekindluse juhtimine; jätkusuutliku tootmisega tegeleva tööjõu loomine, sealhulgas globaalsete arusaamadega ettevõtete juhid, maailmatasemel teadus- ja arendusmeeskonnad ja käsitöölised; ja tootmiskulude mõõdukalt vähenevad, näiteks maksud, logistika ja finantseerimiskulud jne.
"Tootmine on majandusarengu aluseks," sõnas Li. "Hiina majanduslik ümberkujundamine ja uus industrialiseerumine tuginevad tugevale tootmissektorile."
"Kuid Hiina tootjad tervikuna on ikka rahvusvahelise tööjaotuse keskel ja lõpus, nad on suured, kuid mitte alati tugevad," ütles Li.
Li ütles, et riik peaks hoogsalt edasi arendama oma "Made in China 2025" strateegiat, et tuua tootmine uude tasemele koos meetmetega vananenud tootmisvõimsuste ja tehnikate kõrvaldamiseks ning majandusmootorite vahetamiseks.
Premier kutsus kodumaiseid ettevõtteid oma toodete mitmekesisuse, kvaliteedi ja kaubamärgi väärtuse parandamiseks ning jõuliselt järgima rahvusvahelisi standardeid. Võidusõidu globaalne konkurents on "kiire innovatsioon ja läbimurde põhitehnoloogias," ütles Li.
Vastavalt Li väidetele peaksid tootjad edendama oma toodete kõrge kvaliteedi ja kohaldatavuse uusi eeliseid ja vähendama odavate kulude kasutamist, mis aitab rohkem kodumaiseid kaubamärke kogu maailmas hästi tuntud.
Juhtimissüsteemide innovatsiooni rõhutades palus ettevõtetel Interneti ja suurte andmetöötlustehnoloogiate abil oma teadus- ja arendustegevuse, tootmise ja ärimudelite ümberkorraldamist.
"Kohandatud tootmist tuleks edendada, et rahuldada mitmekesist turunõudlust," ütles Li.